Filadelfija brojala do šest, poraz Los Anđelesa

Ostale lige - Fudbal 21. avg 20229:23 > 9:27 0 komentara
Tim Nwachukwu/Getty Images

Filadelfija junion potvrdila je status najbolje ekipe u Istočnoj konferenciji MLS lige.

Tim iz Pensilvanije je na gostovanju u Vašingtonu savladao DC Junajted 6-0. Gosti su serija golova otvorili u finišu prvog poluvremena kada su bili precizni Ure i Gazdag.

povezane vesti

U nastavku je briljiao Argentinac Žulijan Karanca. Od 47. do 74. minuta tri puta je pogodio mrežu rivala i odveo svoju ekipu na 5-0. Konačan skor postavio je Burk u 79. minutu.

Ubedljiv je bio i Montreal, prvi pratilac Filadeldije. Kanađani su na svom terenu pobedili Nju Ingland 4-0. Na poluvremenu je bilo 2-0 pogocima Kamare i Kiota. Kioto je pogodio i na startu drugog dela, a tačku na trijumf stavio je Miljević iz penala u nadoknadi vremena.

San Hoze je prekinuo niz od sedam pobeda lidera Zapada, Los Anđelesa. Savladali su ih 2-1 golovima Kikanovića i Kauel. Za tim iz El-Eja pogodio je Opoku.

Ostali rezultati – Njujork Red Buls – Sinsinati 1-1, Inter Majami – Toronto 2-1, Minesota – Ostin 2-1, Kolorado – Hjuston 1-1, Solt Lejk – Vankuvera 1-1.