Futsal: Srbiji samo bod u Vranju, Makedonci slave golmana

Ostale lige - Fudbal 5. mar 202122:37 > 22:38 0 komentara
Futsal Srbija - S. Makedonija
Foto MN PRESS/FSS

Futsal selekcije Srbije i S. Makedonije igrale su nerešeno 1:1 u Vranju u meču 3. kola kvalifikacija za plasman na Prvenstvo Evrope.

I pored velike dominacije, brojnih prilika i propuštenih šansi, Orlovi nisu uspeli da slave, a popravni će imati za nekoliko dana u Skoplju.

Futsal selekcija Srbije je povela pogotkom Pršića u četvrtom minutu na asistenciju kapitena Simića, a izjednačio je Krstevski u desetom minutu. Najzaslužniji za remi je golman gostiju Petrovski.

Orlovi su tokom meča uputili čak 47 udaraca, gosti samo sedam, ali semafor na kraju pokazuje (ne)pravednih 1:1. Sledi okršaj istih rivala u Skoplju.

Strelci: 1:0 Pešić 3:30, 1:1 Krstevski 9:47. Dvorana u Vranju.

SRBIJA: Momčilović, Rakić, Tomić, Pršić, Petrov. Vulić, Aleksić, Popović, Simić, Ramić, Lazarević, Stojković, Milosavljević.

SEVERNA MAKEDONIJA: Petrovski, Krstevski, Micevski,Aguši, Petrović, Petrovski, Ibiši, Ismaili, Leovski, Rangotov, Sulejman, Arsovski, Ramadan, Seferi.