Ostale lige - Fudbal 28. nov 202120:48 > 21:17 1 komentar
PAOK Aris
Printscreen

U nedelju su u Superligi Grčke na programu bila četiri meča, a u centru pažnje bio je solunski derbi između PAOK i Arisa.

U centru pažnje bio je 120. solunski derbi. Tri munuta nadoknade vremena delila su Aris od pobede. Na kraju, nakon prekida dužeg od 20 minuta, meč je završen pobedom gostiju 1:0.

Aris je poveo u 41. minutu golom Danijela Manćinija.

Aris je imao konkretnije napade, više pokušaja i šuteva u okvir gola, ali meč na kraju nije završen.

Zbog upada domaćih navijača u prvom minutu nadoknade vremena meč je prekinut iz bezbednosnih razloga.

Navijači su probili zaštitnu ogradu i upali na teren, palili su baklje, a jedna osoba je izneta sa terena na nosilima.

Mečevi u Grčkoj igraju se bez navijača gostujućih ekipa, a derbi mečeve sude sudije iz inostranstva.

Više od 20 minuta trajao je prekid, tribine su ispražnjene a igrači su se na kraju vratili da odigraju preostala tri minuta utakmice.

OFI je slavio protiv Jonikosa 2:1, Olimpijakos je na svom terenu bio bolji od Volosa 2:1 dok je Panatinaikos nadigrao Panetolikos 2:0.