Ostale lige - Fudbal 15. sep 20218:19 0 komentara
Inter Majami
REUTERS/John E. Sokolowski-USA TODAY Sports

Tri meča odigrana su u MLS u noći između utorka i srede. Pobede su upisali Inter Majami i Kolumbus Kru, duel Njujork sitija i Dalasa završen je bez pobednika.

Inter Majami slavio je minimalnim rezultatom na gostovanju Torontu.

Domaćin je u 37. minutu ostao sa deset igrača na terenu, direktan crveni karton dobio je Kemar Lorens. Inter nije uspevao da materijalizuje prednost igrača više, a do pobede je na kraju došao sa bele tačke u petom minutu nadoknade vremena. Precizan je u izvođenju penala bio Kristijan Makun.

Inter sada ima 32 boda iz 23 utakmice. Bio je timu iz Majamija ovo deveti trijumf, a treći vezani. Toronto ostaje najlošija ekipa Istoka sa samo 15 bodova iz 24 utakmice i čak 15 poraza, šest uazstopnih u devetoj vezanoj utakmici bez pobede.

Kolumbus Kru savladao je nakon preokreta na svom terenu Njujork Red bulse rezultatom 2:1, a Njujork siti i FC Dalas odigrali su nerešeno 1:1.