Karioka: Raspucani Manga i Everton

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

U noći između nedelje i ponedeljka odigran je poslednji meč osmog kola brazilskog fudbalskog šampionata Karioka između fudbalera Volte Redonde i Nove Iguasu, koji je završen rezultatom 3:2.

U prvom poluvremenu briljirao je fudbaler domaće ekipe Alef Manga, koji je dva puta zatresao protivničku mrežu u 32. i 45.minutu.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi u drugom delu igre gostujuća ekipa na sve načine pokušavala da se vrati u igru, pa je tako Jan Everton u 73. minutu pogodio za 2:1.

Do sledećeg pogotka se čekalo do 90. minuta kada je Hiroši postigao treći gol za Volte.

Dok se čekalo svakog sekunda da sudija svira kraj Everton u 94. minutu postiže još jedan pogodak za konačnih 3:2.

Volte je lider na tabeli sa 19 bodova, dok Nova Iguasu zauzima deveto mesto sa devet bodova.