Kolumbija: Amerika De Kali izvukla bod u 93. minutu

Fudbal ostalo 22. feb. 20219:41 > 9:42
Gabriel Aponte/Getty Images

U noći između nedelje i ponedeljka po evropskom vremenu odigrana su dva meča osmog kola kolumbijskog fudbalskog prvenstva.

Utakmica između fudbalera Atletiko Nacionala i Amerike De Kali završena je nerešenim rezultatom 2:2.

Igrao se 21. minut kada je Arieta postigao autogol i tako doveo Atletiko u prednost.

Kambindo je u 33. minutu postigao gol za ekipu iz Kalija i tako izjednačio rezultat.

U drugom poluvremenu su oba tima želele da dođu do gola, napadala, a u 63. minutu Nacional je preko Barere uspeo opet da dođe u vođstvo. Taman kada se činilo da će ekipa iz Medeljina utakmicu završiti kao pobednik, to se nije desilo jer je u zaustavnom vremenu, u 93. minutu, Kabrera postigao gol za konačnih 2:2.

Drugi meč između Santa Fe i Independiente Medeljina završen je bez golova.