Kopa Sudamerikana: Vasko eliminisan, malerozni Urugvajci

Defensa i Hustisija
Getty Images/Bruna Prado

Poznati su svi parovi četvrtfinala Kopa Sudamerikana. U poslednja dva revanš meča osmine finala, eliminisani su Vasko da Gama i urugvajska River Plata, a dalje idu Defensa i Hustisija, te Univerzidad Katolika iz Čilea.

Vasko je imao sjajnih 1:1 iz prvog meča, odigranog na stadionu „Norberto Tomageljo” u predgrađu Buenos Ajresa, ali je na svom „Sao Žanuariju” u Riju doživeo minimalan poraz, pošto je u 58. minutu Gabrijel Hačen iskoristio kardinalnu grešku mladog golmana domaćih Lusaoa i zatresao mrežu udarcem sa pet metara.