Krus Asul vezao tri pobede za lidersku poziciju

Fudbal 6. feb 20216:25 0 komentara
Sergio Meji/Getty Images

Fudbaleri Krus Asula na liderskoj su poziciji u meksičkoj Klausuri pošto su u petom kolu savladali ekipu Nekakse 2:0.

Gosti su poveli već u trećem minutu utakmice, kada se u strelce upisao Romo Baron. Napadali su igrači Krus Ausla u nastavku, pa su već u 26. minutu duplirali prednost.

Imle su obe ekipe izglednih šansi u nastavku, ali su ponovo gosti bili ti koji su došli do gola. U 69. minutu precizan je bio Pineda, ali je njegov pogodak poništen zbog prethodnog prekršaja koji je utvrdio VAR.

Domaći su nastaojali da promene rezultat, pokušavali su da nametnu svoj ritam, ali nisu imali uspeha.

Krus Asul je posle treće uzastopne pobede na liderskoj poziciji na tabeli sa devet bodova. Nekaksa je na 15. mestu sa četiri.