Lak posao Kašive za dobar početak sezone

Michael Regan/Getty Images

Fudbaleri Kašive slavili su u drugom kolu japanske Džej lige protiv Jokohama Marinosa 3:1.

Povela je Jokohama već u petom minutu utakmicu golom Lopesa, ali su domaći preko Hosoje uspeli da stignu do izjednačenja – u 24. minutu je japanski napadač iskoristio asistenciju Mateusa Savija.

Meč je praktično rešen u prvom poluvremenu, iako promene rezultata do pauze nije bilo. Hatanaka je zaradio dva žuta kartona u razmaku od pet minuta i tako olakšao posao domaćinu.

Daglas je u 60. minutu doneo 2:1, a Kojamatsu u drugom minutu nadoknade i konačnih 3:1. Direktan crveni karton u redovima Jokohame dobio je Ivata u 87. minutu.

Lider Kašiva je upisala i drugi trijumf na početku nove sezone i ne zna za poraz u prva dva meča. Jokohama je upisala prvi poraz, i uz po jednu pobedu i remi sada je na petom mestu, sa četiri boda.

U narednom kolu Kašiva Rejsol ide u goste Kašima Antlersima, dok će Jokohama Marinos dočekati Visel Kobe.

Mečeve japanskom fudbalskog prvenstva pratite na kanalima Sport Kluba.