MLS: Da li se to Bekamov Inter konačno probudio?

Ostale lige - Fudbal 17. apr 20228:39 > 8:47 0 komentara
Dejvid Bekam David Beckham David Beckham, center, a co-owner and president of soccer operations for Inter Miami, watches an MLS soccer match against Los Angeles FC, Saturday, March 12, 2022, in Fort Lauderdale, Fla.
(AP Photo/Rebecca Blackwell via Guliver image)

Fudbaleri Intera iz Majamija slavili su pobedu na gostovanju u Sijetlu u meču sedmog kola američke profesionalne MLS lige.

Povezane vesti

To je nakon užasnog starta i samo jednog osvojenog boda u prvih pet utakmica, druga vezana pobeda za tim čiji je suvlasnik legendarni engleski fudbaler Dejvid Bekam.

Ekipa iz Majamija je pobedila sa 1:0, a jedini gol postigao je u 41. minutu Robert Robinson na asistenciju američkog reprezentativca i bivšeg igrača Totenhema, Sanderlenda i Njukasla DeAndre Jedlina.

U meču između Čikaga i Galaksija na klupi za rezervne igrače gostiju iz Los Anđelesa bio je bivši mladi srpski reprezentativac Dejan Joveljić.

Na tabeli Istočne konferencije trenutno vodi Filadelfija uprkos porazu od Totonta (1:2), a na Zapadu klub iz Ostina, koji je posle velikog preokreta slavio u gostima protiv DI Si Junajteda. Domaći tim vodio je u Vašingtonu sa 2:0 sve do 80. minuta, ali su gosti iz Ostina u finišu meča postigli čak tri gola i pobedili sa 3:2.

Rezultati svih utakmica igranih u noći između subote i nedelje:

Atlanta Junajted – Sinsinati 0:0, Hjuston Dinamo – Portland Timbers 0:0, Njujork RB – Dalas 0:0, Kolumbus Kru – Orlando Siti 0:2, Nju Ingland Revolušn – Šarlot 2:1, Toronto – Filadelfija Junion 2:1, Čikako Fajr – LA Galaksi 0:0, Di Si Junajted – Ostin 2:3, Minesota Junajted – Kolorado Rapids 3:1i Sijetl Sonders – Inter Majami 0:1.