MLS: Galaksi u poslednjim sekundama ostao bez pobede

Ril Salt lejk
REUTERS/Darren Yamashita-USA TODAY Sports

U noći između srede i četvrtka odigrano je 13 utakmica američkog fudbalskog prvenstva. Los Anđeles Galaksi osmu utakmicu završio bez pobede.

Klub iz grada anđela je na gostovanju Real Solt Lejku uspeo da primi gol u poslednjim sekundama meča, koji je završen rezultatom 2:1.

Domaćini su poveli u 45. minutu utakmice golom Krajlaha, da bi Čičarito u 76. minutu izjednačio. Taman kada se činilo da će Galaksi sa ovog gostovanja poneti makar bod, Hulio Santos je u 95. minutu zatresao mrežu za konačnih 2:1.

Srpski fudbaler Dejan Joveljić u igru je ušao u 65. minutu. LA Galaksi se trenutno nalazi na devetom mestu, a Solt Lejk Siti na petom Zapadne konferencije. Kako samo prvih sedam vodi u plej-of, narednih mesec dana, koliko traje ligaški deo takmičenja, predstoji velika borba.