MLS: Nani tragičar, Nju Ingland u polufinalu

Ian Walton, Getty Images Sport

Fudbaleri Nju Ingland Revolušna prvi su polufinalisti američke MLS lige. Ekipa iz Masačusetsa je na gostujućem terenu na Floridi pobedila Orlando Siti rezultatom 3:1 i u finalu Istočne konferencije sastaće se sa boljim iz duela Kolumbus - Nešvil koji je na programu u ponedeljak u 2 časa.

Nju Ingland je poveo u 17. minutu golom Hila iz penala, osam minuta kasnije Bou je duplirao vođstvo gostiju, da bi Urso Žunior u 33. minutu pogodio za tim sa Floride (1:2).

Orlando je u 60. minutu ostao bez isključenog Pereire, ali je i sa igračem manje mogao do izjednačenja, međutim, Nani u 74. minutu nije iskoristio jedanaesterac.

Kazna je usledila u finišu kada je Argentinac Bou postavio konačnih 3:1.

U polufinalu Zapadne konferencije 2. decembra sastaju se Sijetl – Dalas, a dan kasnije Sporting – Minesota.