Ne pomažu ni asovi: Klub Inijeste i Krkića najgori u Japanu

Fudbal ostalo 8. maj 202211:39 > 13:50
Andres Inijesta
Noxthirdxpartyxsales (170766669) via Guliver

U Japanu su odigrane poslednje tri utakmice 12. kola elitne Džej lige. Po jedna pobeda za domaće i gostujuće timove i jedan nerešen rezultat.

Povezane vesti

Gamba Osaka je kao domaćin na stadionu u Suiti pobedio goste iz Kobea sa 2:0. Bio je to četvrti uzasopni poraz za ekipu Visela, trenutno poslednju na tabeli Džej lige.

Tim za koji igraju proslavljeni asovi Andres Inijesta i Bojan Krkić osvojio je samo četiri od moguća 33 boda (odigrali 11 utakmica)! Obojica su protiv Gambe zaigrali tek u drugom poluvremenu, ali nisu pomogli saigračima da izbegnu sedmi poraz u sezoni.

Istina, ovog put je to bilo još teže jer je Visel oko sat vremena imao igrača manje pošto je u 34. minutu crveni karton dobio defanzivac Kikuči.

U preostala dva meča Tokio je na svom terenu poražen od ekipe Sagan Tosu (0:1) dok su Kašiva Rejsol i Urava Red Dajmonds odigrali meč bez golova (0:0).

Na tabeli Džej lige vodi Kašima Antlers sa 25 bodova, dva više i utakmicom više od šampiona Kavasakija.