Pato poslužio Karu za trijumf Orlanda

Fudbal ostalo 9. apr 202221:02 > 23:56
Erdžan Kara
Copyright: xJAVIERxROJASx vai Guliver

Fudbaleri Orlando Sitija savladali su Čikago sa 1:0 u prvoj subotnjoj utakmici MLS.

Fajr je igrao bez isključenog Gutijereza, koji je u 43. minutu dobio drugi žuti karton.

Odlučujući pogodak delo je Erdžina Kare, Austrijanca turskog porekla koji je na Floridu došao u januaru iz bečkog Rapida.

Fakundo Tores izveo je slobodni udarac sa leve strane, Pato je sa druge stative prebacio loptu u sredinu, a tamo ju je dočekao Kara i sproveo je u mrežu.

Orlando ima 11 bodova iz sedam utakmica, dok je Čikago na devet bodova iz šest mečeva.

Nešto kasnije, Inter Majami savladao je Nju Ingland sa 3:2. Heroj meča bio je Leonardo Kampana, koji je ostvario het-trik, uključujući i odlučujući pogodak u 88. minutu.

Za Revolušn je pogodio Reniks u 11. minutu, potom je usledio preokret preko Kampane, te gol Hila sa penala u 67. minutu.

U poslednjem meču dana, Montreal je kao gost savladao Njujork sa 2:1. Poveli su domaći golom Fernandeza u 14. minutu, ali je kanadska ekipa preokrenula pogocima Kamača u 71. i Kijota u 82. minutu.