PLS: Železničar potvrdio dobru formu

Getty Images/Patrick Smith

Fudbaleri Železničara iz Pančeva dobru formu potrvdili su i u duelu 15. kola Prve lige Srbije protiv ekipe Mačve.

Domaći su slavili rezultatom 3:1 i nakon trećeg trijumfa u poslednja četiri meča, uz remi, zauzimaju treću poziciju sa 28 bodova. Lider IMT Novi Beograd ima 34, a drugoplasriani Grafičar 31.

Mačva je zabeležila drugi neuspeh u nizu i sa 17 bodova u donjem je delu tabele.

Železničar je na poluvremenu imao dva gola prednosti, a strelci su bili Aleksandar Đorđević u 11. i Luka Petrović u 36. minutu. Milan Mirosavljev je u 60. povisio na 3:0, a Miloš Nešković je tri minuta kasnije postavio konačnih 3:1.

Pančevci u sledećem kolu idu u Čajetinu na megdan Zlatiboru, a Mačva dočekuje Grafičar.