Tihuana na vrhu, nova pobeda Kruz Azula

Fudbal ostalo 31. jan. 202111:06
Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Ekipa Tihuane savladala je Toluku sa 3:2 u trećem kolu meksičke Klausure i sada je prva na tabeli sa osam bodova, jednim više upravo od Toluke.

Mantonas, Martinez i Sansores su već posle 25 minuta doneli domaćima velikih 3:0, ali su na kraju strepeli za trijumf. Prvi gol za Toluku dao je Kanelo u 37, potom je precizan bio i Barbijer u 54. minutu, ali do boda nisu mogli.

Posle dva poraza na startu šampionata, Kruz Azul zabeležio je i drugi trijumf, sada nad Keretarom 4:1. Aldrete i Pinjeda dali su prva dva gola, zatim je smanjio Sepulveda, ali ubedljiv trijumf domaćima donose Rodrigez i Ernandez. Sada obe ekipe imaju po šest bodova.

U preostalom meču dana Huarez je savladao Gvadalaharu u gostima 2:1 za prvi trijumf u šampionatu.