Gvadalahara slavila u Montereju sa igračem više

Fudbal 22. apr 20219:20 > 9:25 0 komentara
fudbal lopta stadion
Shutterstock, Inc

Fudbaleri Gvadalahare zabeležili su pobedu na gostovanju Montereju 2:1 u meču 12. kola meksičke Klausure.

Gosti su do trijumfa došli u prvom minutu sudijske nadoknade, kada je za 2:1 pogodio Aleksis Vega.

Gvadalahara je imala ‘olakšan’ posao u završnici meča, pošto je Monterej od 77. minuta imao desetoricu igrača na terenu zbog direktnog crvenog kartona koji je dobio Luis Sančes.

Prethodno su gosti poveli u 27. minutu preko Isaka Brisuela, da bi izjednačenje domaćima doneo Vinsent Jansen u 62.

Monterej je posle drugog uzastopnog mesta na četvrtom mestu na tabeli, sa 25 bodova, koliko ima i petolasirani Santos.

Gvadalahara je ostvarila drugu pobedu u nizi i trenutno je deveta u poretku sa 19 bodova.