Fejenord posle preokreta do tri boda

Holandija 24. okt 202122:06 > 22:09 0 komentara
Fejenord
Printscreen

Fudbaleri Fejenorda, posle preokreta, pobedili su Kambur (3:2), u gostima, u desetom kolu Eredivizije.

Trijumf ekipe iz Roterdama potpisali su Linsen (25), Aursnes (45) i Malasia (58). Na suprotnoj strani, precizan je bio Sambisa (23. i 50).

NEC je sa 2:1 slavio na gostovanju Tventeu.

Luka Ilić je igrao poslednjih pet minuta za domaći tim.

Povezane vesti

Iznenađenje kola režirali su fudbaleri GA iglsa pobedom u Viteseu (2:1). Openda je obezbedio domaćem timu prednost na početku meča, ali je u drugom poluvremenu usledio preokret. Precizni su bili Kordoba, posle odmora, i Brauers, sa bele tačke, u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.

U poslednjoj utakmici dana, Groningen je sa 2:0 pobedio zahuktali AZ. U listu strelaca upisali su se Ngonge (20) i de Leuv (71).

Fejenord je četvrti sa 19, Vitese šesti sa 16, Tvente sedmi sa 15, a NEC osmi sa 14 bodova. GA igls na desetom mestu sakupio je 13, AZ na 11. i Kambur na 12. po 12, a Groningen na 15. poziciji deset poena.