Osijek noći na prvom mestu, remi Slavena i Hajduka

Hrvatska 1. sep. 201823:32 > 23:35
Printscreen

U dva subotnja meča šestog kola Prve lige Hrvatske Slaven Belupo je remizirao sa Hajdukom, a Osijek je bio bolji od Lokomotive iz Zagreba.

Slaven Belupo je u prvom meču dana dočekao Hajduk iz Splita, a duel je završen bez pobednika, 1:1.

Poveo je domaćin u 17. minutu, a strelac je bio Mateas Delić. Sve je u ovom meču rešeno u 33. minutu, kada je gol za goste postigao Brazilac Džairo.

Osijek je pred svojim navijačima bio bolji od Lokomotive i slavio sa 2:1.

Haris Hajradinović je bio dvostruki strelac za Osijek. Prvi gol je postigao u sedmom minutu sa bele tačke, a zatim je bio precizan i u 74. minutu. U 70. minutu je Lokomotiva promašila penal, nakon odbitka Dejan Radonjić je uspeo da postigne gol.

Tabelu, na kojoj je trenutno sa utakmicom više od Dinama prvi Osijek, pogledajte ovde.

U nedelju svoje mečeve igraju Istra i Gorica i Dinamo i Rijeka. Derbi se igra na Maksimiru od 21 sat.