Hrvatska 11. apr 202121:30
Dinamo Zagreb
AP Photo/Darko Bandic

U nedelju su odigrana tri meča fudbalskog šampionata Hrvatske.

U duelu 28. kola, a 27. odigranoj utakmici fudbaleri Dinama stigli su na gostovanju Lokomotivi do 20. pobede. Modri su slavili rezultatom 2:0.

Prvi gol bio je delo Gvardiola nakon pola sata igre, a pobedu Dinama potvrdio je Atimven u 70. minutu.

Hajduk je do tri boda došao na gostovanju Istri. Jedini gol na meču postigao je Simić u 69. minutu.

Domaći su u 90. minutu ostali sa igračem manje jer je Blagojević dobio drugi žuti karton.

U trećem minutu nadoknade Najir je postigao drugi gol za Splićane, ali je on poništen nakon gledanja snimka zbog ofsajda.

U prvom meču dana, Slaven Belupo i Osijek igrali su nerešeno 2:2.

Dva puta je Slaven Belupo vodio i dva puta je Osijek nadoknadio gol zaostatka. Golove za domaće postigli su Bogojević i Knol, a za Osijek su mrežu treslu Zaper i Kleinhisler.