Kolumbija: Atletiko ubedljiv, čuva prvo mesto

Fudbal 4. apr. 202111:16 > 11:29
Milionarios
Alexandre Schneider/Getty Images

Dve utakmice su se igrale u kolumbijskoj Aperturi u noći između subote i nedelje – Atletiko Nasional je na domaćem terenu lako pobedio Envigado, a Miljonarios i Deportes Tolima su u Bogoti remizirali bez golova.

Kolumbija:

Atletiko Nastional je na domaćem terenu rezultatom 3:0 (1:0) pobedio Envigado. Prednost timu iz Medeljina doneo je Ćakon u 33. minutu, a do ubedljive pobede stigli su domaći u sudijskoj nadoknadi vremena. Duke je povisio na 2:0 u 90+1, a Andrade minut kasnije postavio konačnih 3:0.

Atletiko je sada prvi sa 31 bodom, dva više od drugoplasirane ekipe Tolime. U narednom kolu Atletiko gostuje Deportivu u Kaliju. Envigado je 13. sa 16 bodova.

U prestonici su Miljonarios i Deportes Tolima remizirali bez golova. Miljonarios je šesti sa 27 bodova i u sledećoj rundi će igrati protiv Bukaramange na domaćem terenu.

Mečeve kolumbijskog šampionata pratite u direktnim prenosima na kanalima Sport kluba.