Kolumbija: Independijente slavio u drami, a Milionarios 1:0

Fudbal 5. mar 20219:51 > 10:21
Milionarios
Alexandre Schneider/Getty Images

Dve utakmice drugog kola kolumbijske Aperture bile su na programu u noći između četvrtka i petka po srednjoevropskom vremenu – Milionarios je slavio u Tunhi protiv Ćika minimalnim rezultatom, a Independijente Santa Fe je u uzbudljivom duelu u prestonici bio bolji od ekipe Deportes Tolima.

Milionarios je slavio rezultatom 1:0 protiv Ćika, a jedini pogodak za goste postigao je Arango u 49. minutu iz penala.

Kolumbija:

Kolumbijski velikan posle ove pobede ima 16 bodova i deveti je na tabeli, a u sledećem kolu igraće protiv Petrolere u Barankabermehi. Ćiko je pretposlednji sa četiri boda.

Independijente Santa Fe je u Bogoti sa 3:2 (1:0) bio bolji od Tolime, a strelci za pobednika bili su Osorio, Ramos i Valdes, koji je pogotkom u 82. minutu rešio pitanje pobednika. Strelci za goste bili su Kampas i Moskera (autogol) u roku od dva minuta, ali Tolima nije imala snage za preokret.

Santa Fe je sada na drugoj poziciji prvenstva sa 21 bodom, jednim manje od lidera Deportivo Kalija.

Mečeve kolumbijskog šampionata pratite na kanalima Sport kluba u direktnim prenosima.