Škendija ubedljiva protiv Pobede

Ex-Yu lige 12. mar 201716:04 > 16:27
Clive Rose, Getty Images Sport

Odigrano je pet mečeva 22. kola makedonske Prve lige.

Škendija je savladala Pobedu rezultatom 4:0. Klub it Tetova je sjjano ušao u meč i golom Dina Međodivića poveo već u trećem minutu. U nastavku utakmice su se u strelce upisali Stepan Vujičić, Besart Ibaimi i Stenio Junior.

Lider tabele Vardar je kod kuće pobedio Bregalnicu sa 2:0. Oba gola su postignuta u finišu meča. Strelac prvog pogotka je bio Blaževski u 88. minutu, a dva minuta kasnije mrežu je zatresao Petkovski.

Rabotnički je u gostima slavio minimalnim rezultatom protiv Pelistera, a strelac jedinog gola na meču je bio Elif Elmas. Domaća ekipa je u 90. minutu ostala sa igračem manje, kada je Rodrigez de Arauho dobio drugi žuti karton.

Škupi je pobedio Renovu sa 3:2, a Sileks je slavio protiv Makedonije sa GP sa 4:2.

Vardar je i dalje prvi na tabeli sa 50 bodova, sledi da Vardar sa šest bodova manje,treći je Rabotnički sa 36…Dok je poslednja ekipa Bregalnice sa 12 boda, a ispred nje se nalazi Makedonija GP sa 16 bodova.