Drugi poraz Vardara, novi remi Akademije

Ex-Yu lige 9. nov 201914:51 > 14:52
Photo by Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

Ekipa Vardara pretrpela je drugi poraz u sezoni, pošto je u 14. kolu izgubila u gostima od Struge sa 2:1.

Struga je povela preko Kirovskog, da bi vođstvo udvostručila preko Tafe u završnici prvog p oluvremena. Pokušavali su fudbaleri Vardara da preokrenu, ali su do kraja mogli samo do gola i to preko Micevskog sa penala.

Fudbaleri Akademije Pandev upislai su i drugi remi u nizu, pošto su podelili bodove sa Renovom. Utakmica u Tetovu završena je rezultatom 1:1.

Gosti su poveli već u osmom minutu, golom Pandeva. Iako su čuvali vođstvo do završnice, Renova se izborila za bod u 74. minutu, kada je precizan bio Ademi.

Golom Žeravice u trećem minutu Sileks je došao do pobede nad Škupijem.

Borec i Makedonija remizirali su Velesu sa 1:1.

Ekipa Vardara pretrpela je prvi poraz u sezoni, pošto je u 14. kolu izgubila u gostima od Struge sa 2:1.