Bez golova između Sileksa i Škendije, Vardar na +10

Ex-Yu lige 23. feb 202016:09 > 16:11
Oliver Hardt/Bongarts/Getty Images

U nedelju je kompletirano 20. kolo Prve lige Severne Makedonije u fudbalu. Pobede su upisali Makedonija GP, Rabotnički i Renova. Sileks i Škendija odigrali su bez golova.

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Derbi kola odigrali su Sileks i Škednija, ali je ovaj meč završen bez golova. Škedndija sada na drugom mestu ima deset bodova manje od Vardara, a trećeplasirani Sileks 11 manje od lidera.

Nakon poraza kojim je otvorila prolećni deo šampionata, Makedonija GP je slavila protiv Akademije Pandev 1:0.

Od crvenog kartona Kostova u 66. minutu gosti su igrali sa desetoricom, a meč je rešen u sedmom minutu nadoknade sa bele tačke kada je precizan bio Blaževski.

Rabotnički je na svom terenu bio bolji od Škupija 2:1, a Renova je rezultatom 2:0 nadigrala Strugu.