Makedonija 16. dec. 202015:01
fudbal lopta
Shutterstock, Inc

U sredu je odigrano 18. kolo fudbalskog šampionata Severne Makedonije.

Lider šampionata Škednija na svom terenu je poražena od Pelistera koji je slavio minimalnim rezultatom 1:0.

Jedini gol na meču postigao je iskusni napadač Borče Manevski u 90. minutu. Manevski je u igru ušao u 72. minutu i uspeo svom timu da donese pobedu.

Drugoplasirani Škupi izgubio je od Struge na svom terenu 2:1 pa je tako propustio priliku da se lideru primakne na tri boda zaostatka.

Vardar je slavio na gostovanju Belasici 3:0, Renova je pobedu upisala na gostovanju Makedoniji GP rezultatom 3:2, Rabotnički je na svom terenu bio bolji od Boreca 2:1, dok je Akademija Pandev slavila na gostovanju Sileksu 2:1.