AEL pred ispadanjem

AEL
Guliver image

U 32. kolu Grupe za opstanak grčke Superlige, Volos je sa 3:1 pobedio AEL. Ekipa iz Larise nalazi se na korak od ispadanja u drugoligaški rang.

Golove na stadionu u Volosu postigli su Duvikas u osmom, Bartolo u 38, Bueno u 74. i Durmišaj, na suprotnoj strani, u 69. minutu.

Srpski štoper, Uroš Ćosić, isključen je u 59. minutu.

Posle poraza od Atromitosa (1:3), Panetolikos se nalazi u baraž zoni. Gosti su imali tri gola prednosti do finiša, zahvaljujući Rabelu (11), Nsikulu (20) i Manusosu (87). Jedini pogodak za domaću ekipu postigao je Macola, u prvom minutu sudijske nadoknade vremena. Panetolikosu je u poslednjem kolu dovoljan bod za baraž, bez obzira na rezultat AEL-a.

OFI je sa 2:0 pobedio Lamiju u gostima. De Guzman i Sakor potpisali su trijumf ekipe sa Krita.

Kolo pre kraja, Volos je sedmi sa 43 boda. Slede Janjina (35), Atromitos (34), Lamija (32), Smirna, OFI (31), Panetolikos (27) i AEL (24).