Ibanjez brzi od pištaljke u San Luisu

Nikolas Ibanjez
Getty Images/Leopoldo Smith

Golom Argentinca Nikolasa Ibanjeza u trećem minutu sudijske nadoknade, fudbaleri Atletiko San Luisa iščupali su bod u meču protiv U.A.N.L. Tigresa - 2:2.

Meč odigran na stadionu „Alfonso Lastras” doneo je dosta dobrog fudbala i puno uzbuđenja.

Domaćin je poveo golom Huana Kastra u 25. minutu, ali su gosti u nastavku načinili preokret, zahvaljujući ponovo dvostrukom strelcu Nikolasu Lopesu.

Urugvajac je pogađao u 34. i 61. minutu, pa je u završnici Tigres imao prednost. Ipak, gol Ibanjeza stigao je za konačnih 2:2.

Na tabeli meksičke LX lige, Atletiko San Luis je na sedmom mestu sa 11 bodova, koliko ima i osmoplasirani U.A.N.L. Tigres. Vodi Kruz Azul sa 15, a na drugoj i trećoj poziciji su Toluka i Klub Amerika sa po 13 poena.