Nova recka Rastavca

Printskrin

Fudbaleri Asterasa, predvođeni trenerom Milanom Rastavcem, pobedili su AEL (1:0) u 18. kolu grčkog šampionata.

Odlučio je pogodak Baralesa, na isteku 60. minuta. Asteras se trećim uzastopnim trijumfom učvrstio na šestom mestu i ostao u aktivnoj trci za Evropu, dok ekipi iz Larise predstoji žestoka borba za opstanak. Trenutno je pretposlednja, sa osam bodova, dva više od Lamije.

Od starta meča, za AEL su igrali srpski fudbaleri Vladimir Bajić, Uroš Ćosić i Radenko Milosavljević.

Panatinaikos je sa lakoćom pobedio OFI (2:0). Šenkeveld u 32. i Kampecis u 87. minutu potpisali su trijumf domaćina na stadionu „Apostolos Nikolaidis“. Atinski tim, posle četiri uzastopna trijumfa, sa 31 bodom, stigao je na peto mesto, OFI je ostao deveti sa 19.

U igru se vratio Aris – pobedom nad Smirnom (1:0), u gostima, prekinuo je niz od dva uzastopna poraza. Odlučio je Joanu, golom u 18. minutu. Solunski tim skočio je na treće mesto, sa 36 bodova, deseta Smirna sakupila je 18.