OFI ide ka luci spasa, Deletić pogodio za Lamiju

Milos Deletić
Guliver image

Pobedom nad Janjinom, u Grupi za opstanak, OFI se približio luci spasa.

Trijumf ekipe sa Krita, u 28. kolu, kreirali su Sardinero (52) i Solis (61, jedanaesterac). Na suprotnoj strani, precizan je bio Pamlidis, pred odlazak na odmor, za 0:1.

Ostala tri meča završena su istovetnim rezultatom – 1:1.

Duel Atromitosa i Smirne rešen je za četiri minuta. Najpre je Fation doveo goste u vođstvo u 49, potom je izjednačio Manusos u 52. minutu.

AEL je poveo preko Durmišaja, pred kraj prvog poluvremena, Vegos je doneo bod Panetolikosu u 50. minutu.

Duel Lamije i Volosa odlučen je u finišu. Gosti su poveli preko Kritikosa u 85, za remi se postarao Miloš Deletić u 88. minutu, golom sa 11 metara.

Volos (35) i Janjina (34) obezbedili su opstanak. Slede Atromitos (29), Lamija (27) i OFI (23). Poslednja dva mesta zauzimaju Panetolikos (21) i AEL (20).