PAOK rutinski

print screen

PAOK ne prašta, pobedom nad Lamijom (2:0), u 10. kolu Superlige Grčke vinuo se na drugo mesto, na bod iza lidera Olimpijakosa.

Solunski tim do trijumfa je stigao golovima Colisa (12) i Vijerinje (64).

Živkovići su bili na klupi – golman Živko presedeo je svih 90 minuta, Andrija je zaigrao od 59. Dres Lamije, od početka do kraja utakmice, nosio je Miloš Deletić.

Napokon, slavlje i fudbalera Panatinaikosa. Pao je pobedio Panetolikos (2:1), u režiji Makede (19) i pomoć Lijavasa (autogol, 43). Gostujuća ekipa, u poslednjim sekundama, sa 11 metara, stigla je do počasnog gola.

Kriza drma Asteras Milana Rastavca.  U Tripolisu je položio oružje protiv AEK-a (1:2). Za atinski tim pogađali su Livaja (13) i Ansarifard (58), Asteras je imao snage samo za izjednačenje preko Baralesa (44).

OFI je na Kritu stigao do trijumfa nad Janjinom (2:1). Pobedu domaćem timu doneo je Neira, u 68. minutu, prethodno su pogađali Sturgeon (20) i Elefteriadis (45).

Trećeplasirani AEK ima 19 bodova, šesti Asteras 12, koliko i sedmi OFI i osmi Panatinaikos. Poslednja Lamija upisala je samo dva remija.