Randers lider, treći remi Pavlovićevog Brendbija

Andrija Pavlović, Brendbi
Guliverimage/xGonzalesxPhoto RunexMathiesenx

Fudbaleri Randersa lideri su danskog šampionata posle tri odigrana kola.

Randers je u nedelju u gostima savladao Orhus rezultatom 2:1 i sa sedam bodova prvi je na tabeli sa bodom više od Midtjilenda.

Strelci za gostujući tim bili su Kehinde u 27. i Greve u 55. minutu, dok je Kurminovski u 50. pogodio za Orhus, koji je u prva tri kola upisao samo dva boda.

Kopenhagen je u Odenseu savladao istoimenu ekipu 2:0 pogocima Vinda u 12. i Diksa u 57. minutu.

Tim iz prestonice zabeležio je prvi trijumf posle dva remija i sa pet bodova je treći. Odense ima bod manje.

Vejle i Brendbi su odigrali nešereno – 2:2. Domaći su golovima Emanuilidisa u 36. i Fagira u 55. minutu preokrenuli nakon što je Ure doneo prednost Brondbiju. Konačan rezultat postavio je Capis u 81. minutu.

Veznjak Brendbija, koji je u prva tri kola upisao tri remija, Andrija Pavlović odigrao je ceoi meč. Vejle je poslednji sa bodom.

U duelu Silkeborg – Olborg nije bilo golova. Srpski internacionalac Milan Makarić zaigrao je u 74. minutu za gostujući tim.

Silkeborg ima tri boda, a Olborg jedan manje.