Šampion Olimpijakos ne popušta

Krstičić i Bruma
Yannis Halas

Šampion ne popušta - Olimpijakos je sa 2:0 pobedio AEK u 32. kolu šampionata Grčke.

Junak u trijumfu Pirejaca bio je dvostruku strelac Bruma. Portugalac je u igru ušao u poluvremenu i pogodio mrežu u 50. i drugom minutu sudijske nadoknade vremena. Tek promovisanom šampionu poništen je pogodak uoči odmora, Samedo se poslužio rukom.

Lazara Ranđelovića nije bio u timu Olimpijakosa, Nenad Krstičić je za AEK igrao poslednjih 20 minuta.

PAOK bez Andrije Živkovića ne liči na ozbiljnu ekipu. Ekipa iz Soluna skoro da nije čestito uputila loptu ka golu Panatinaikosa (0:0).

Asteras Milana Rastavca zaustavio je Aris – 1:1. Manćini je u 74. minutu obezbedio gostima prednost, izjednačio je Rose, autogolom, u 81.

U Grupi za šampiona, iza lidera Olimpijakosa (82), slede Aris, PAOK (58), AEK (55), Panatinaikos (51) i Asteras (45).