Parni valjak nastavlja da melje: U Lazarevcu 5/5

Fudbal 22. avg. 202122:558 komentara
Aleksandar Lutovac
FK Partizan/Sandić Foto

Fudbaleri Partizana zabeležili su i petu pobedu u isto toliko mečeva u Superligi, pošto su u šestom kolu bili bolji u Lazarevcu od Kolubare 4:0.

Posle teškog gostovanja u Portugaliji i prvog poraza u sezoni, crno-belima je bila potrebna jedna ovakva utakmica. Em što je Aleksandar Stanojević uspeo da odmori neke važne igrače, em što je upisao lagana tri boda i Partizan spreman očekuje u četvrtak utakmicu sezone u Humskoj protiv Santa Klare.

Seriju golova otvorio je Aleksandar Lutovac u 11. minutu, što je njegov prvi gol u crno-belom dresu. Međutim, nije imao sreće pa je već u 25. minutu morao da izađe iz igre i zamenio ga je Lazar Marković. Do poluvremena Partizan je postigao još jedan gol a strelac je bio Terzić.

U drugom poluvremenu šou je uzeo Rikardo Gomeš, koji je tresao mrežu u 52. i 56. minutu i praktično postavio konačan rezultat. Ubrzo je i centarfor crno-belih izašao na zaslužen predah, a u tom 61. minutu ušao je, posle dužeg vremena mladi Jović.

Ovom novom ubedljivom pobedom Partizan se vratio na čelo tabele sa 15 bodova, dva više od Crvene zvezde i TSC, koji ima i utakmicu više. Kolubara je 11. sa sedam bodova.