Portugal: Prvi trijumf za Famalikao, Babića i Lukovića

Portugal 28. sep. 202022:04 > 22:06
FK Crvena zvezda

U poslednjoj utakmici drugog kola portugalske Primeire ekipa Falamikaa je kao gost pobedila posle preokreta Belenenseš 2:1.

Sve golove postigli su Južnoamerikanci.

Povezano

Belenenseš je poveo golom Kolumbijca Matea Kasiere u 42. minutu i otišao na odmor sa minimalnom prednošću.

Međutim, već posle desetak minuta u drugom poluvremenu dogodio se potpun preokret. Brazilac Ricieli je u 52. minutu izjednačio, a Argentinac Karlos Velanzuela u 55. doneo prednost gostima, što se na kraju ispostavilo kao konačan rezultat – 1:2.

Dojučerašnji fudbaler Crvene zvezde Srđan Babić ponovo je odigrao ceo meč sa ekipu Famalikaa, dok je Andrija Luković ušao u igru u finišu utakmice.

Famalikao je u prvom kolu doživeo katastrofalan poraz na svom terenu protiv Benfike 1.5, ali je sad uspeo da uzvrati na pravi način i osvoji prve bodove u sezoni.

S druge strane, Belenenseš je u prvom kolu slavio protiv Vitorije u Gimaraešu 1:0, ali je sad izgubio kao domaćin.