Porto ponovo dobija, nada i dalje postoji

Portugal 4. mar 202323:43 0 komentara
REUTERS/Pedro Nunes

Posle kiksa protiv Žil Visentea, Porto je dobio ekipu Šavesa 3:1 u 23. kolu portugalske Primere. Pobedu je ostvario i Sporting, kao i Vizela.

Porto je u prvom poluvremenu vodio 2:0 i to golovima Danija Namasoa i Otavija u 15. i 43. minutu, da bi Vitorija sa bele tačke pogodio za 2:1. Probao je Šaves da dođe do izjednačenja ali je posao bio otežan jer su dva igrača dobila drugi žuti karton. U pitanju su bili Žo i Mendeš, pa je Porto dao i treći gol i to u nadoknadi preko Martinesa.

Sporting je dobio 1:0 na gostovanju Portimonenseu. Jedini strelac je bio Paulinjo u 77. minutu.

Vizela je u prvom meču dana bila ubedljiva protiv Eštorila 3:0 na gostovanu, a strelci su bili Osmajić, Kosta Silva i tu je bio i autogol Žaozinjo.