Portugal: Famalikao minimalan, Boavišta strepi

Fudbal 8. maj 20210:30 0 komentara
Photo by Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

Dva meča 31. kola portugalskog šampionata igrala su se u petak – Famalikao je bio bolji od Santa Klare, a Boavišta i Tondela su podelili bodove.

Famalikao je pobedio Santa Klaru sa 1:0 na domaćem terenu, a strelac jedinog pogotka bio je Rodrigeš iz penala u 82. minutu.

Portugal:

U pobedničkom timu do 74. minuta kada je zamenjen igrao je nekadašnji defanzivac Crvene zvezde Srđan Babić.

Santa Klara nastavlja da tone u finišu sezone i sada su osmi. Famalikao je ovom pobedom pobegao na četiri boda od opasne zone u kojoj je Boavišta.

Upravo je Boavišta kao domaćin remizirala sa Tondelom 1:1. Strelac za goste bio je Gonzales u 77, a za domaće Elis u 87. minutu.

Mečeve portugalske Primeire pratite u direktnim prenosima na kanalima Sport kluba.