Totenhem lako pobedio VBA, Kejn postigao het-trik

Fudbal - video 14. jan 201715:07 > 15:13
Julian Finney, Getty Images Sport

Fudbaleri Totenhema pobedili su ekipu Vest Bromič Albiona rezultatom 4:0 u 21. kolu Premijer lige.

Totenhem je odlično počeo meč i već poveo u 12. minutu golom Harisona Kejna. Kristijan Eriksen je bio u prilici da šutira, ali je procenio da je bolje da doda svom saigraču, što je on odlično iskoristio i poslao loptu u levi ugao protivničkog gola.

U 26. minutu rezultat je povećan na 2:0. Fudbaler Vest Bromič Albiona Garet Mekoli je nespretno reagovao u šesnaestercu i loptu poslao u svoj gol.

Pevci su nastavili da napadaju i samo četiri minuta posle toga sudija je poništio gol Deli Aliju iz ofsajda.

Do kraja prvog poluvremena rezultat je ostao nepromenjen.

Sledeći gol je viđen u 77. minut, a strelac je bio ponovo Kejn.  On je volej udarcem poslao loptu u
protivničku mrežu.

Pet minuta kasnije  Kejn je  postigao  treći gol na ovoj utakmici za konačnih 4:0. Dele Ali mu je dodao loptu, a on je poslao u donji levi ugao mreže.