Poketino: Bili smo baš loši

Premier League 29. nov 20170:47 > 0:49
Maja Hitij/Bongarts/Getty Images

Menadžer Totenhema Maurisio Poketino rekao je posle poraza od Lestera sa 2:1 da uopšte nije zadovoljan igrom svog tima u tom meču 14. kola Premijer lige.

Lester je na poluvremenu vodio golovima Džejmija Vardija i Rijada Mareza, a poraz londonskog kluba ublažio je Hari Kejn golom u 79. minutu.

Argentinski stručnjak istakao je da njegov tim mora mnogo bolje da ulazi u utakmicu, pošto se mnogo puta do sada desilo isto kao na meču sa Lesterom.

Nismo odigrali kako obično igramo. Bili smo baš loši u prvom poluvremenu i bilo je teško vratiti se posle u utakmicu. Razočarani smo svojom igrom. Nismo dobro ušli u utakmicu, dali smo im priliku da postignu gol. Kada gubite 2:0, teško je vratiti se. Moramo bolje da ulazimo u utakmice, isto nam se desilo protiv Vest Broma i Borusije Dortmund“, istakao je Poketino.

Duel sa Lesterom obeležio je i povratak Erika Lamele na teren posle dugog odsustva zbog povrede.

Njegov kvalitet će nam biti veoma važan u budućnosti. Zadovoljan sam što je odigrao 15 minuta“, naglasio je menadžer Totenhema.

Totenhem posle tog poraza ima 24 boda na petom mestu, dok je Lester na devetoj poziciji sa sedam bodova manje.