Bornmut i Tadićev Sautempton remizirali

Premier League 3. dec 201716:22 > 16:35
Getty Images Sport, Julian Finney

Fudbaleri Bornmuta i Sautemptona odigrali su nerešen meč 1:1 u 15. kolu Premijer lige.

Rajan Frejzer je doveo Bornmut u vođstvo u 42. minutu, posle sjajne solo akcije Endrjua Surmena.

Samo dva minuta kasnije reprezentativac Srbije Dušan Tadić imao je odličnu šansu, ali je odbrana Bornmuta dobro reagovala.

Do izjednačeja je došlo u 61. minutu kada je Nejtan Redmond postigao pogodak pošto je iskoristio dodavanje Čarlija Oustina.

Oustin je imao šanse u 81. i 83. minutu, prvo je šutirao glavom, da bi potom Begović sjajno reagovao kod njegovog šuta iz kaznenog prostora i tako spasio svoj gol.