Ranijeri: Bio je penal nad Mitrovićem

Fudbal - video 20. jan 201921:03 > 21:07
Catherine Ivill/Getty Images

Fudbaleri Fulama poraženi su u gradskom derbiju od Totenhema golom u samom finišu, a menadžer „Belih“ Kaludio Ranijeri bio je ipak ponosan na način na koji su se njegovi igrači borili protiv favorizovanog rivala.

Fulam je na Krejven Kotidžu poražen 2:1 nakon šokantnog pobedničkog pogotka Vinksa u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Nakon novog poraza Fulam je u još težoj situaciji, trenutno se na tabeli Premijeršipa nalaze na pretposlednjem mestu sa 14 bodova i sledi im veoma naporna borba za opstanak.

Menadžer Kotidžersa Klaudio Ranijeri govorio je za zvanični sajt najstarijeg londonskog kluba o novom porazu:

Neverovatno, imali smo dobru priliku nakon odličnog prvog poluvremena, u kojem sudija nije video penal za nas. Ipak, penali se izvode samo kada se začuje pištaljka. Igrali smo dobro, a onda smo počeli da im poklanjamo prilike. Mirni, mirni, mirni – moramo da ostanemo mirni – nije gotovo ako prođe 90 minuzta. Ipak, ostaje nam da se borimo, i dalje imamo šanse. Moram da kažem da smo igrali dobro, ali je neophodno da budemo fokusirani do samog kraja“, izjavio je Ranijeri, aludirajući između ostalog i na spornu situaciju.

Rajan Babel je bio veoma dobar i često je pretio Totenhemu, vrlo sam zadovoljan njegovom partijom. Moram da ostanem pozitivan jer imamo dobru energiju – i u timu i na tribinama“, dodao je 67-godišnji italijanski stručnjak.

U narednom kolu Premijer lige Fulam će u utorak 29. januara ugostiti Brajton u potrazi za sve potrebnijim bodovima.