Lakazet i Obamejang za drugi trijumf Tobdžija

Fudbal - video 17. avg 201915:16 > 15:23
Clive Mason/Getty Images

Fudbaleri Arsenala slavili su u meču drugog kola Premijer lige protiv ekipe Barnlija rezultatom 2:1.

Tobdžije su na otvaranju drugog kola stigle do drugog trijumfa u novoj sezoni, a junaci utakmice na Emiratima bili su Aleksandar Lakazet i Pjer-Emerik Obamejang.

Domaći tim bolje je otvorio duel, a do vođstva je Arsenal stigao već u 13. minutu susreta kada je Lakazet iskoristio asistenciju Sebaljosa i smestio loptu u mrežu Barnlija.

Gosti su izjednačili u 43. minutu, kada je precizan bio Barns, a posle VAR utvrđeno je da nije bilo ofsajda.

Za novo vođstvo Tobdžija pogodio je Obamejang u 64. minutu, a asistent je ponovo bio Sebaljos.

Arsenal posle dva trijumfa na startu sezone gostuje ekipi Liverpula u narednom kolu.

Barnli se sa tri boda nalazi na šestom mestu na tabeli i u trećem kolu gostuje ekipi Vulvsa.

Mečeve Premijer lige pratite ekskluzivno na kanalima Sport kluba.

Pogledajterezultate i tabelu Premijer lige.