Junajtedu samo remi u Sautemptonu

Dan Mullan/Getty Images

Fudbaleri Sautemptona i Mančester junajteda remizirali su u meču četvrtog kola engleske Premijer lige rezultatom 1:1.

Bio je to drugi remi za Crvene đavole u novoj sezoni, a uz to imaju još pobedu i poraz.

Sautempton je to prvi nerešeni rezultat i sada ima četiri boda.

Prvo poluvreme na Sent Meri stadionu obeležila je dobra igra oba tima, sa šansama na obe strane.

Prednost gostima doneo je Danijel Džejms u 10. minutu, asistirao mu je Mektominej, a do odlaska na odmor više nije bilo golova, iako je Sautempton mogao do izjednačenja.

Domaći tim je izjednačio u 58. minutu.

Janik Vestergord je iskoristio asistenciju 20-godišnjeg veziste Kevina Dansa i zatresao mrežu gostiju.

Tim Olea Gunera Solšera je svoju šansu da ponovo dođe do vođstva tražio u tome što je upravo Danso u 73. minutu napustio igru, pošto je zaradio drugi žuti karton.

Ipak, ekipa sa Old Traforda nije iskoristila igrača više i nije mogla do tri boda.

Srpski fudbaler Nemanja Matić ušao je u igru od 68. minuta, kada je zamenio Huana Matu.

Junajted je posle remija na otvaranju kola na četvrtom mestu na tabeli, a u sledećem kolu dočekuje Lester. Sautempton je na 13. poziciji i u petom kolu se sastaje sa Šefild Junajtedom.

Pogledajte rezultate i tabelu Premijer lige.

Mečeve elitnog ranga engleskog fudbala pratite ekskluzivno na kanalima Sport kluba.