Vajlder: Ludilo je napasti Arsenal, ali to smo uradili

Premier League 22. okt. 20192:17 > 1:45
Nathan Stirk, Getty Images Sport

Menadžer Šefild Junajteda Kris Vajlder bio je ponosan na svoj tim posle trijumfa nad Arsenalom.

Oštrice su savladale Tobdžije na Bramal lejnu rezultatom 1:0, a jedini gol postigao je Muset u 30. minutu na dodavanje O’Konela.

Povezano

Dočekati ovakvog rivala za naš klub je sjajno, a tek ostvariti pobedu nad njim… Ponosan sam na svoje momke. I pre nekoliko nedelja igrali smo dobro protiv Liverpula, šampiona Evrope (poraz 0:1, aut.prim), i znali smo da iz tog meča možemo da izvučemo pouke. Bilo je ludo napasti Arsenal, ali mi smo to uradili u prvom poluvremenu„, kazao je Vajlder i dodao:

U drugom poluvremenu smo se dobro branili i sveli ih na mali broj šansi. Možda ovo nije najveća pobeda u istoriji kluba, ali je fantastičan osećaj„.

Povratnik u Premijer ligu posle devet kola ima 12 bodova i nalazi se u grupi timova od sedmog do 11. mesta.

U sledećoj rundi, Šefild gostuje Vest Hemu.