VBA vodio 3:0, Čelsi u nadoknadi iščupao bod!

Fudbal - video 26. sep 202020:08 > 20:08
Laurence Griffiths Getty Images Sport

Vest Bromvič Albion stigao je do prvog boda u novoj sezoni, ali će Slaven Bilić žaliti jer je njegova ekipa uspela da prokocka 3:0 protiv Čelsija. Na kraju je meč završen rezultatom 3:3.

VBA je u prvih 30 minuta potpuno razbio „Plavce“, a prva dva poogtka postignuta su nakon velikih grešaka odbrane.

Tijago Silva se njie proslavio na debiju, pošto je bio krivac kod drugog gola Vest Broma. Oba puta egzekutor je bio Kalum Robinson, prvo u četvrtom, potom u 25. minutu.

Samo dva minuta nakon drugog pogotka, VBA je stigao i do trećeg, Kajl Bartli našao se na pravom mestu posle akcije koja je započela iz kornera.

Čelsi se nakon šokantnog prvog poluvremena vraća golom Mejsona Maunta u 55. minutu, utisak je da je golman domaćih mogao bolje da interveniše umesto što je ostao ukopan u mestu.

Kalum Hadson Odoi nakon duplog pasa sa Havercom  pogađa u 70. minutu smanjuje na 3:2.

U trećem minutu nadoknade Čelsi stiže do izjednačenja. Posle akcije koja je drugo trajala, Ejbraham je iz odbitka sproveo loptu u mrežu.

Nakon tri kola, Čelsi ima po pobedu, remi i poraz, VBA jedan remi uz dva izgubljena meča.