U "ludoj" sezoni PL koji meč je do sada – "najluđi"?

Premier League 19. okt 202019:02 > 19:08
Catherine Ivill Getty Images Sport

BBC je organizovao zanimljivo glasanje, a povod su neobični rezultate i "kiša" golova na terenima Premijer lige.

Poslednji „otkačeni“ meč odigrali su u nedelju Totenhem i Vest Hem.

Povezano

Kad je posle 16 minuta bilo 3:0 za Murinjov tim, izgledao da će Mojesova ekipa do kraja pretrpeti katastrofu, pogotovo kad je Hari Kejn pogodio stativu. Ali, dogodilo se čudo. Počev od 82. minuta tri lopte su završile u Ljorisovoj mreži, od kojih je onaj poslednji pogodak Lancinija već sad ušao u najužu konkurenciju za gol sezone.

Taj meč samo je nastavak „ludih“ utakmica od početka Premijer lige. Zato je BBC organizovao glasanje.

Izabrao je osam najatraktivnijih utakmica – od prvog kola kad su šampion Liverpul i novajlija Lids otvorili sezonu spektakularnom partijom (4:3), do pomenutog duela između Petlova i Čekićara (3:3).

Totenhem – Vest Hem 3:3

Trenutno ubedljivo najviše glasova ima rezultat sa Vila Parka gde je šampion Liverpul doživeo pravu katastrofu…