Vukovi i Svrake miroljubivo: Marfi poništio Raulov gol

Fudbal - video 25. okt 202019:23 > 19:28
Stu Forster, Getty Images

Fudbaleri Vulverhemptona i Njukasla remizirali su u šestom kolu Premijer lige rezultatom 1:1.

Posle izuzetno lošeg prvog poluvremena, u kojem nije viđena šansa na obe strane, golovi su viđeni u finišu utakmice na Molinjuu.

Domaći su poveli golom Raula Himenesa u 81. minutu. Posle prekida, lopta je došla do meksičkog napadača na 18 metara, usledio je snažan udarac, koji je golman Njuke Darlou samo skrenuo u mrežu.

Delovalo je tada da će Vukovi osvojiti sva tri boda, ali je Džejkob Marfi doneo remi Svrakama iz slobodnog udarca u 89. minutu.

Maestralno je bek gostiju izveo slobodnjak iskosa sa desne strane. Gađao je po zemlji pored loše postavljenog živog zida i iznenadio nesmotrenog Ruija Patrisija.

Vulvsi su većim delom meča imali inicijativu, pokušavali su da ugroze Njukasl, čija je organizovana odbrana odbila sve napade.

Tim Nuna Espirita Santa sedmi je na tabeli sa deset bodova. U narednoj rundi dočekuje Kristal Palas.

Sastav Stiva Brusa zauzima 14. mesto sa dva poena manje, a pred njim je okršaj sa Evertonom.