Ivanoviću i Biliću još bod, čeka se pobeda

Fudbal - video 26. okt 202020:11 > 20:25
Andrew Couldridge - Pool/Getty Images

Fudbaleri Brajtona i Vest Bromvič Albiona podelili su bodove u meču šestog Premijer lige - 1:1.

Domaća ekipa je na 16. mestu sa pet bodova, dok gosti koje sa klupe predvodi Slaven Bilić još ne znaju za pobedu u povratničkoj sezoni u elitnom društvu i sa tri boda su poziciju lošije plasirani.

Brajton je poveo u 40. minutu autogolom Džejka Livermora, ali nastavio je crni niz na svom terenu i u poslednjih 12 utakmica zabeležio je samo jedan trijumf.

Domaći su u prvom poluvremenu bili mnogo bolji rival, međutim, u nastavku su se povukli što je VBA iskoristio da napadne svim snagama. Gostima je bod obezbedio Karlan Grant lepim pogotkom u 83. minutu.

Srpski internacionalac Branislav Ivanović odigrao je ceo meč za Vest Bromvićč Albion, baš kao i Hrvat Filip Krovinović.

Brajton u sledećem kolu gostuje Totenhemu, a VBA ide kod Fulama na Krejven Kotidž.