Bruno i Kavani za slavlje Junajteda na Gudison parku

Fudbal - video 7. nov 202015:22 > 15:25
Peter Powell/Pool via Getty Images

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su Everton 3:1 na gostovanju, u meču osmog kola Premijer lige.

Junak utakmice u Liverpulu bio je Bruno Fernandeš, koji je dva puta bio precizan sa Mančester junajted, a u strelce se upisao i Edinson Kavani, najnovije pojačanje Crvenih đavola.

Ipak, prva je do gola stigla ekipa Karla Anćelotija. U 19. minutu pogodio je Bernard.

Nije dugo trebalo ekipi Olea Gunera Solšera da se konsoliduje, a inicijativu je preuzeo Bruno Fernandeš, koji je u 25. minutu iskoristio asistenciju Šoa i doneo izjednačenje gostima.

Već u 32. Junajted je vodio, nakon drugog gola Bruna, kome je ovoga puta asistirao Markus Rašford.

Tačku na meč stavio je Edinson Kavani, koji je pogodio u petom minutu sudijske nadoknade, a u listu asistenata upisao se realizator prva dva gola Bruno Fernandeš.

Junajted sada ima 10 bodova i na 13. je poziicji na tabeli.