Bornmut juri Kanarince, Blekburn ubedljiv u Prestonu

Fudbal - video 24. nov 202022:44 > 22:47
Pool via REUTERS/Catherine Ivil

U poslednje tri utakmice 13. kola Čempionšipa pobede su ostvarili Blekburn u Prestonu 3:0, Bornmut kao domaćin protiv Notingem Foresta 2:0 i Brentford na gostovanju protiv Barnslija 1:0.

Žunior Stanislas je sa dva pogotka, po jedan na startu oba poluvremena, osigurao ekipi Bornmuta pobedu nad Notingem Forestom i skok na drugo mesto na tabeli.

Ubedljiv trijumf na gostovanju Portsmutu ostvario je efikasni Blekburn Rovers. Golove za bivšeg šampion Premijer lige dali su Adam Armstrong iz penala, Ben Brereton i 18-godišnji Tiris Dolan.

Preston je od 44. minuta imao igrača manje jer je crveni karton dobio Irac Džoe Raferti.

Pobedu Brentfordu u Barnsliju doneo je Ivan Tonej 11-tim golom u sezoni.

Na tabeli vode Kanarinci iz Noriča sa 27 bodova, Bornmut ima bod manje, slede Bristol Siti 23, Svonsi, Votford i reding sa po 22…